Strona główna / Poradniki / Niezbędnik narzędziowy instalatora od securityNET

Niezbędnik narzędziowy instalatora od securityNET

Niezbędnik narzędziowy instalatora od securityNET

Jesteś instalatorem i szukasz uniwersalnych narzędzi, które ułatwią Ci pracę podczas każdego zlecenia? Dobrze trafiłeś, bo w tym artykule przedstawiamy niezbędnik narzędziowy securityNET, który na podstawie własnych doświadczeń przygotowali nasi eksperci. Sprawdź, co powinieneś mieć, by usprawnić proces instalacji.

https://securitynet.eu/wp-content/uploads/2023/09/sciagacz-ziolacji-kabli-typu-skretka.jpg

Ściągacz izolacji kabli typu skrętka

Ten uniwersalny narzędziowy sprzymierzeniec ułatwi usuwanie izolacji z kabli skrętkowych. Dzięki niemu z łatwością przygotujesz kable do dalszych prac.

https://securitynet.eu/wp-content/uploads/2023/09/sciagacz-ziolacji-kabli-typu-skretka-wyciskacz-lsa.jpg

Ściągacz izolacji kabli typu skrętka + wciskacz LSA

To jedno narzędzie spełnia dwie funkcje. To nie tylko ściągacz izolacji, ale także wciskacz LSA, który pozwoli szybko i precyzyjnie zakończyć kable skrętkowe.

https://securitynet.eu/wp-content/uploads/2023/09/narzedzie-uderzeniowe.jpg

Narzędzie uderzeniowe LSA (typ Krone)

Wyróżnia je skuteczność i niezawodność. Zawsze warto je mieć przy sobie, ponieważ zapewni precyzyjne i trwałe połączenia w technologii LSA (typ Krone).

Zaciskarka do wtyków RJ45 8P+6P, 6P+4P

Wyróżnia je skuteczność i niezawodność. Zawsze warto je mieć przy sobie, ponieważ zapewni precyzyjne i trwałe połączenia w technologii LSA (typ Krone).

Zaciskarka do wtyków przelotowych EZ RJ45

Ta wielofunkcyjna zaciskarka do wtyków przelotowych EZ RJ45 8P8C umożliwia szybkie i łatwe zaciskanie żył kabla miedzianego.

Zaciskarka do wtyków przelotowych EZ RJ45 + RJ12

Dzięki tej zaciskarce szybko i bezproblemowo zakończysz przewody wtykiem EZ RJ45 oraz RJ12.

Narzędzie do montażu koszyczków M6 w belkach RACK

Służy do bezpiecznej instalacji lub usuwania koszyka, bez ryzyka jego uszkodzenia. Z jego pomocą praca z szafami serwerowymi jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

https://securitynet.eu/wp-content/uploads/2023/09/Group-2238.jpg

Podsumowanie

Pamiętaj! Narzędzia najlepszej jakości zagwarantują Ci sukces podczas każdej instalacji. Jeśli chcesz zdobywać uznanie klientów i kolejne zlecenia, wybierz produkty securityNET, które świadczą o profesjonalizmie wykonywanych przez Ciebie usług.

Jesteś zainteresowany naszymi narzędziami, ale nie wiesz, które będą dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z nami – nasi eksperci zawsze służą pomocą i chętnie Ci doradzą.

Okablowanie Samouczki
Powrót