Strona główna / O nas

Poznaj securityNET — Twojego partnera w budowaniu sieci teleinformatycznej

Jesteś instalatorem lub elektrykiem i potrzebujesz dobrej jakości materiałów, by stworzyć stabilną sieć teleinformatyczną? Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ w securityNET mamy jedną zasadę – działamy dla pewności Twojej sieci!

https://securitynet.eu/wp-content/uploads/2022/10/AdobeStock_444751000.jpg
Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Marka securityNET jest częścią przedsiębiorstwa C&C Partners założonego w 1992 roku. Jednak myśl techniczna, z jakiej się wywodzimy, ma początek jeszcze w 1930 roku, kiedy powstał holding kablowy Twentsche Kabel Holding (TKH), którego członkiem jesteśmy. Od początku naszej działalności mieliśmy nadrzędny cel — zapewnić łatwy dostęp do wysokiej jakości okablowania, które ułatwi pracę instalatorom i elektrykom, niezależnie od ich doświadczenia czy rodzaju zleceń, jakie realizują.

Zapewniamy ponad 1000 produktów, które spełnią Twoje potrzeby

Zapewniamy ponad 1000 produktów, które spełnią Twoje potrzeby

Gwarantujemy kompletną ofertę produktów do budowy sieci komputerowej — zarówno dla biur, jak i obiektów komercyjnych, po większe środowiska sieciowe i telekomunikacyjne.

Nowe technologie to dla nas motywacja do działania Zobacz, jak rozwijaliśmy się na przestrzeni lat

 • 1992

  Na początku dostarczaliśmy rozwiązania do telekomunikacji biurowej.

 • 1998

  Do sprzedaży wprowadziliśmy okablowanie strukturalne. W tym czasie kolejne firmy zaczęły w swoich biurach montować sieć komputerową, a my zapewnialiśmy im niezbędne do tego komponenty.

 • 1999-2007

  Rozwój i potrzeba sieci komputerowej sprawił, że nasze okablowanie było instalowane nie tylko w średnich, ale także największych instalacjach w Polsce.

 • 2008

  Do sprzedaży wprowadziliśmy kable światłowodowe, a następnie osprzęt.

 • 2009-2021

  Z czasem wzrósł popyt na instalację sieci komputerowej w małych biurach i zwykłych domach. Wykorzystaliśmy tę szansę i zaczęliśmy produkować okablowanie już nie dla dużych środowisk sieciowych i firm, tylko dla instalatorów i elektryków pracujących przy zleceniach w prywatnych domach, biurach i budynkach komercyjnych.

 • 2023

  Otwarcie drugiej w Europie i jednocześnie

  najnowocześniejszej

  w Polsce

  fabryki kabli

  światłowodowych należącej do naszego holdingu – Twentsche Kabel Holding!

 • 2024

  Obecnie jesteśmy liderem wśród dostawców okablowania strukturalnego, które dostępne jest w dziesiątkach hurtowni w całej Polsce i za granicą.

Nasze produkty są łatwo dostępne w Polsce i na świecie.

Od 25 lat sprzedajemy okablowanie strukturalne. W tym czasie zbudowaliśmy rozległą sieć dystrybutorów, dlatego okablowanie securityNET kupisz w hurtowniach elektrycznych i profesjonalnych sklepach w całym kraju i za granicą.

Mamy własne fabryki

Mamy własne fabryki

Będąc członkiem holdingu TKH (Twentsche Kabel Holding), jako jedni z nielicznych na świecie sami produkujemy komponenty do stworzenia sieci. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad ich parametrami technicznymi i jakością — także w światłowodach od preform, poprzez włókno, po gotowy kabel.

Gwarantujemy najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami

Gwarantujemy najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami

Własna produkcja pozwala nam na sprawdzenie jakości przez akredytowane jednostki certyfikujące w niezależnych laboratoriach. Również w procesie obsługi, sprzedaży, serwisu, magazynowania i wysyłki wykorzystujemy procedury ISO 9001:2015.

Zapewniamy płynność dostaw

Posiadamy rozbudowany magazyn o dużej pojemności i możliwościach przerobowych. Dzięki temu nasi partnerzy mają gwarancje płynności dostaw do hurtowni w całym kraju i łatwej dostępności wszystkich komponentów.

Zobacz naszych dystrybutorów
O nas O nas

Dysponujemy nowoczesnym centrum szkoleniowym

W naszej siedzibie znajduje się nowoczesne centrum szkoleniowe, w którym odbywają się zarówno szkolenia wewnętrzne, jak i kursy przygotowujące nowe osoby do pracy w zawodzie instalatora. Tutaj omawiamy najnowsze technologie, by nieustannie zapewniać najwyższą jakość zarówno produktów, jak i procesu ich powstawania.

O nas

Nasze kable, Twoje zadowolenie

securityNET to nie tylko wytrzymałe kable i inne komponenty do budowania sieci teleinformatycznej w przystępnej cenie. To także zespół specjalistów w swojej dziedzinie, którzy chcą Ci pomóc w pracy. Dlatego zapewniamy profesjonalne szkolenia i materiały informacyjne z praktycznymi wskazówkami dla instalatorów i elektryków.

Dowiedz się więcej
Broszura securityNET – elementy do budowy sieci LAN

Broszury

Broszura securityNET – elementy do budowy sieci LAN

Pobierz plik
Katalog kabli securityNET 2022

Materiały marketingowe

Katalog kabli securityNET 2022

Pobierz plik
Logo securityNET

Logo securityNET

Pobierz plik
Instrukcja montażu modułów beznarzędziowych STP

Instrukcja montażu modułów beznarzędziowych STP

Pobierz plik
Instrukcja montażu szaf stojących CCSS

Instrukcja montażu szaf stojących CCSS

Pobierz plik
Instrukcja montażu – panel krosowy UTP

Instrukcja montażu – panel krosowy UTP

Pobierz plik